About pension

Pri návšteve nášho penziónu môžete využiť bezplatné parkovanie pri areáli, kde máme 5 parkovísk, ktoré sú monitorované kamerovým systémom. Ubytovaní môžete byť v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, fénom, pripojením na internet v celom objekte ( wi-fi), na každej izbe sa nachádza mini chladnička.

Okrem ubytovania ponúka penzión Maxim relax vo vlastnom wellness centre, ktoré je súčasťou nášho penziónu. Wellness je vybavené vírivkou a troma saunami: fínskou, infračervenou, parnou saunou a odpočívarňou. Súčasťou wellnes centra je možnosť masáže. Druhy masáži a ich ceny môžete nájsť v sekcii cenník. Na recepcii penziónu tiež ponúkame možnosť využiť masážne kresla za poplatok. Nachádza sa u nás aj spoločenská miestnosť, ktorá môže byť využitá na rôzne účely ako sú: na organizovanie školení, firemných osláv, rodinných osláv a spoločenských udalostí.

V Penzióne Maxim je pri riadení kvality využívaný manažérsky systém orientovaný na zákazníka TQM - Total Quality Management. Podieľajú sa na ňom všetci zamestnanci penziónu a jeho cieľom je dosiahnutie dlhodobej spokojnosti zákazníkov s ponúkanými službami penziónu.

Book your accommodation online quickly and easily!

Copyright © 2016 Penzión Maxim. All rights reserved.