Rest in Bojnice

Pension Maxim will provide accommodation in Bojnice - in a quiet area of the spa town. It is surrounded by nature, and therefore offers many opportunities for tourists. Located near major attractions of the city Bojnice (castle, ZOO, spas, ...).

*
**
**
**

Wellness Penzión Maxim v Bojniciach

Prišli ste navštíviť Bojnice, perlu Hornej Nitry? Hľadáte ubytovanie, oddych a relax v Bojniciach? Ak áno, tak náš penzión je tu pre Vás....

Penzión je celoročne otvorený, počas pobytu môžete využiť naše všestranné služby. Penzión sa nachádza v blízkosti najväčších atrakcií mesta Bojnice: Bojnický zámok, Zoo Bojnice, celosvetovo známe bojnické termálne kúpele, Bojnická vyhliadka spojená s výstupom na Kalváriu či novootvorený Chodník korunami stromov.

Wellness penzión Maxim sa nachádza v tichej lokalite mesta Bojníc, v krásnej prírode, kde môžete načerpať nových síl, ísť na prechádzky a turistiku. Počas letných mesiacov máte možnosť navštíviť termálne kúpalisko Čajka, vyhliadkové lety, tenisové kurty, prehliadku banského múzea spojenú so sfáraním do bane Cigeľ, múzeum praveku. V zimnom období môžete ísť lyžovať do blízkych lyžiarskych stredísk v okolí Bojníc: Fačkovské sedlo - 3 lyžiarske vleky, Poruba - 3 lyžiarske vleky, Remata - 3 lyžiarske vleky, Čičmany - 5 lyžiarskych vlekov. Vše do 30 km od penzionu.

Každý návštevník si tu nájde niečo pre seba, nakoľko história mesta Bojnice je starobylá a pútava. Nájdete tu veľké možnosti a množstvo zaujímavostí, ktoré sa dajú obdivovať či už vo dvojici alebo v spoločnosti svojej rodiny.

 

                                             

Book your accommodation online quickly and easily!

Copyright © 2016 Penzión Maxim. All rights reserved.