Services

Oddýchnuť si môžete nie len v našom wellnesse ale aj pri niektorej z masáží. Vyberte si z našej ponuky a relaxujte.

Masáž s prístrojom Wellbox LPG

Tento druh masáže účinne bojuje s celulitídou a pomáha pri formovaní postavy. Pomôže vám s odstránením svalového napätia a regeneráciou po fyzickej záťaži. Zároveň zlepšuje pružnosť pokožky a krvný obeh.

Klasická masáž

Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáži. Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Lymfo masáž

Táto špeciálna masáž vás zbaví prebytočnej vody, v dôsledku čoho vám odpuchnú nohy, ruky, vačky pod očami,... Lymfatická masáž odplaví zvyšky látkovej premeny, detoxikuje organizmus a tým zvýši vašu imunitu a urýchli regeneráciu celého tela.

Bankovanie

Bankovanie je účinná terapia, ktorá naštartuje samoliečebné procesy organizmu, na rozdiel od mnohých iných terapií nemá vedľajšie účinky. Pokiaľ je správne naindikovaná a vykonaná, je veľmi účinná a dokáže rýchlo vyriešiť mnohé problémy a ochorenia.

Relaxačná masáž

Klasická relaxačná masáž prináša uvoľnenie a podporuje zdravie. Jej cieľom je vyvolávať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie a citové traumy.

Relaxačná masáž chodidiel

Najdôležitejšie zoskupenie reflexných bodov sa nachádza v chodidlách. Tlak na reflexné body pôsobí na tok energie v tele, upravuje prekrvenie a orgány sú povzbudené k lepšej činnosti.

Thajská masáž

Charakteristická je naťahovaním tela, obohatená o akupresúrne stimulácie tlakových bodov a energetických línií. Zvyšuje sa pružnosť tela, zmierňuje sa bolesť svalov, kĺbov a vytvára sa energetická rovnováha v tele.

Anticelulitídna masáž so silikónovou bankou

Táto masáž je účinným spôsobom na zmiernenie a zastavenie celulitídy. Zlepšuje krvný obeh, urýchľuje látkovú výmenu v tkanivách. Výsledkom masáže je pevnejšia a hladšia pokožka. Účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach.

Tejpovanie - kineziotaping

Tejpovanie je moderná liečebná metóda, pri ktorej sa používajú farebné elastické pásiky. Lepia sa na kožu, podobne ako náplaste. Ich úlohou je zmierniť bolesť v svaloch, kĺboch a súčasne liečiť zápaly.

Book your accommodation online quickly and easily!

Copyright © 2016 Penzión Maxim. All rights reserved.