Masáže

Oddýchnuť si môžete nie len v našom wellnesse ale aj pri niektorej z masáží. Vyberte si z našej ponuky a relaxujte.

Masáž s prístrojom Wellbox LPG

Tento druh masáže účinne bojuje s celulitídou a pomáha pri formovaní postavy. Pomôže vám s odstránením svalového napätia a regeneráciou po fyzickej záťaži. Zároveň zlepšuje pružnosť pokožky a krvný obeh.

Klasická masáž

Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáži. Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Lymfo masáž

Táto špeciálna masáž vás zbaví prebytočnej vody, v dôsledku čoho vám odpuchnú nohy, ruky, vačky pod očami,... Lymfatická masáž odplaví zvyšky látkovej premeny, detoxikuje organizmus a tým zvýši vašu imunitu a urýchli regeneráciu celého tela.

Bankovanie

Bankovanie je účinná terapia, ktorá naštartuje samoliečebné procesy organizmu, na rozdiel od mnohých iných terapií nemá vedľajšie účinky. Pokiaľ je správne naindikovaná a vykonaná, je veľmi účinná a dokáže rýchlo vyriešiť mnohé problémy a ochorenia.

Relaxačná masáž

Klasická relaxačná masáž prináša uvoľnenie a podporuje zdravie. Jej cieľom je vyvolávať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie a citové traumy.

Rezervujte si ubytovanie online rýchlo a jednoducho!

Copyright © 2016 Penzión Maxim. Všetky práva vyhradené.